7 червня в селі Щасливцево на Арабатській стрілці стартував дитячий турнір з боксу(відео)

7 червня в  селі Щасливцево на Арабатській стрілці вдруге стартував дитячий турнір з боксу, присвячений Дню захисту дітей.

Його організаторами виступили Щасливцевська сільська рада, Херсонська і Генічеська федерації боксу. Головний суддя – Едуард Годес.

У змаганнях взяли участь 150 юних спортсменів з Генічеського району, Каховки, Нової Каховки, Асканії-Нова, Житомира, Івано-Франківська, Запоріжжя, Харкова, Південно-Українська, Молдови і навіть прифронтовій Авдіївки (Донецька обл).

На відкритті турніру виступили голова Щасливцевська сільради Віктор Плохушко, мер Генічеська Олександр Тулупов та  депутат міської ради Іван Осташевський. Вони побажали спортсменам вдалого виступу і перемог на рингу.

У перший день змагань було проведено 20 боїв, які відрізнялися видовищними поєдинками, загостренням пристрастей, радістю переможців і прикрістю, часом зі сльозами, хто програв.

Переможці турниру:

Пахоменко Олександр – Генічеськ

Молодь 1999-2000 року

Фіщенко Павло – Генічеськ

Турнір в Щасливцево триватиме 4 дні.

З повагою Щасливцевська сільська рада!!!