З 1 травня 2017 року набувають чинності нові тарифи на водокористування та вивезення ТПВ

Сьогодні , 27 квітня у Щасливцевськой  сільській раді відбувся 6-й виконком, де були розглянуті та встановлені нові тарифи  на воду та вивіз ТПВ.

Виконавчий комітет встановив  такі тарифи:

вода 10.18 грн. для не зареєстрованих осіб.

Для місцевих  мешканців встановлено  пільговий тариф 4 куба  за одну особу(людину) в місяць по старому тарифу 6.90 грн. А якщо показники лічильника перевищують  4 куба за людину, то  тариф становить  10.18 грн.

Тверді побутові відходи (ТПВ):

29.30 грн з людини для тих хто не зареєстрований у Щасливцевській сільській раді , але перебуває на теріторіі Щасливцевської сільської  ради, повинен сплачувати повну вартість.

Для місцевих  мешканців, які зареєстровані у Щасливцевськой сільськой раді,  буде діяти пільговий тариф 19.90 грн. з людини.

Для осіб, які мають статус пенсіонера, буде діяти пільговий тариф 14.90 грн з людини.

Для бюджетних установ 170 грн. за 1 м3

Для юридичних осіб 174 грн. за 1 м3

Нові тарифи набувають чинності   з 01 Травня 2017 року.