22 січня, в День Соборності України, в Херсоні відбувся чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат (фото)

22 січня, в День Соборності України, в Херсоні відбувся чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2000-2002 та 2004-2006 рр.нн. Генічеський район на змаганні представляли вихованці трьох спортивних секцій. Наші спортсмени гідно представили район та майже всі повернулися додому з нагородами.
Ми можемо пишатися ними!
Переможцем став Кравцов Кирил (тренер Дюкар Р., м. Генічеськ), зайнявши I місце.
Вихованці ГРДЮСШ (тренер Халілов Х.) Русак Ярослав, Салгалов Давід, Климчук Володимир посіли II місце, Посошко Данііл – ІІІ місце.
Дзюдоїсти клубу «Арабат» (тренер Шаймарданов Д.) повернулися на Стрілку також не з порожніми руками:
І місце посіла Асанова Евеліна
ІІ місце – Танчік Юля
ІІІ місце – Плохушко Еля та Борисенко Катя (всі дівчата з с. Щасливцеве)
та стрілковчанин Пісарєв Данііл також посів ІІІ місце.
Величезна подяка Райдержадміністрації, районному відділу освіти, Президенту районної федерації дзюдо Русаку А.Б. за організацію поїздки на чемпіонат області. Воно й логічно, адже районна влада піклується про створення умов юним спортсменам, а спортсмени, в свою чергу, прославляють наш район за його межами.
Тепер юнакам та дівчатам потрібно підготуватися до турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні, проведення якого заплановано на 18 лютого у с. Стрілкове.
Білозерцева Юлія.