24 квітня 2017 року в приміщенні сільського будинку культури у селі Генічеської Гірки відбудеться громадські слухання щодо встановлення тарифів на ЖКП

Шановні мешканці села Генічеської Гірки

Запрошуємо Вас прийняти участь у громадському слуханні щодо  обговоренні нових тарифів на ЖКП КП «Комунсервіс» 24 квітня 2017 року о 16 годині 00 хвилин в приміщенні сільського будинку культури у селі Генічеської Гірки.

Виконком Щасливцевської сільської ради.

Проект рішення
Про встановленнятарифів на ЖКП
КП «Комунсервіс»
Відповідно ЗУ «Про місцеве самоврядування в  Україні «Про житлово-комунальні послуги, постанови КМУ від 01.06.2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу  до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», постанови КМУ від 26.07.2006 року №1010. Про затвердження порядку формування тарифів на послуги з вивезення відходів:

1. Установити КП «Комунсервіс» Щасливцевської сільської ради тарифи на централізоване водопостачання для споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання, фізичним та юридичним особам, які мають намір отримати централізоване водопостачання  в розмирі 10 грн.18 коп. за 1м3 (з урахуванням  ПДВ). Установити тарифи, без використання засобів  обліку води згідноздодатком № 1.
    1. Установити КП «Комунсервіс» Щасливцевської сільської ради структуру тарифів на централізоване водопостачання на 2017 рік згідно з

додатком № 2 .

1. Установити КП «Комунсервіс» Щасливцевської сільської ради тарифи на послуги з вивезення та утилізації твердих побутових відходів в розрахунку за 1м3 з урахуванням ПДВ:
    • для населення 165 грн. 20 коп., або 29 грн. 30коп. на 1 людину в місяць
    • для бюджетних установ 170 грн. 42 коп. за 1м3
    • для інших споживачів 174 грн. 72 коп. за 1м3

згідно додатку № 3

1. Визначити таким, що втратило чинності рішення виконавчого комітету від

31 березня  2015 р. № 22  про встановлення тарифів на комунальні послуги з централізованого водопостачання, та  вивезення твердих побутових відходів, що надаються КП «Комунсервіс» Щасливцевської сільської ради

Один коментар