Розклад руху маршрутних автобусів від ФОП “Присяжний”
Генічеськ (Ж/Д) вокзал | Генічеська Гірка | Щасливцеве | Гаряче Джерело | Стрілкове |
3:45
17:30 |
4:10
17:50 |
4:20
18:00 |
4:30
18:05 |
5:00
18:05 |
---|
Генічеськ автовокзал | Генічеська Гірка | Щасливцеве | Гаряче джерело | Стрілкове |
05:50 | 06:10 | 06.20 | 06.25 | 06.45 |
08:00 | 08.25 | 08.35 | 08.40 | 09.05 |
09:10 | 09.35 | 09.45 | 09.50 | |
10:00 | 10:25 | 10.35 | 10.40 | 10.50 |
11:15 | 11.35 | 11.45 | 11.50 | 12.05 |
11:45 | 12:10 | 12:20 | 12:30 | 12:55 |
13:00 | 13:20 | 13:30 | 13:40 | 14:00 |
13:45 | 14:05 | 14:15 | 14:20 | |
16:00 | 16:20 | 16:10 | 16:35 | 16:55 |
Стрілкове (гаряче джерело) | Гаряче джерело | Щасливцеве | Генічеська Гірка | Генічеськ Ж/Д, А/С |
06.00 | 06.20 | 06.25 | 06.35 | 06.55 |
07.15 | 07.25 | 07.30 | 07.40 | 08.00 |
10.00 | 10:35 | 10.40 | 10.50 | 11.10 |
10.45 | 11.05 | 11.10 | 11.20 | 11.40 |
11:00 | 11.15 | 11.20 | 11.30 | 12.00 |
13.00 | 13.20 | 13.25 | 13.35 | 13.55 |
14.50 | 14.55 | 15.05 | 15.25 | |
15:00 | 15.20 | 15.25 | 15.35 | 15.55 |
16:00 | 16.20 | 16.25 | 16.35 | 16.55 |
18:00 | 18.25 | 1830 | 118.40 | 19.00 |
20:00 | 20.20 | 20.25 | 20.35 | 20.55 |
Генічеськ А/С | Новоалексіївка Ж/Д |
6:30 | 7:20 |
7:20 | 8:15 |
8:00 | 8:50 |
9:15 | 10:05 |
11:00 | 11:40 |
13:20 | 14:00 |
18:00 | 18:40 |
У розкладі автобусів можливі зміни, уточнюйте за телефонами: 095-333-33-65, 098-333-33-65
Переглядів: 16 403