Якісна діагностика вдома

З 1 травня 2017 року за ініціативи голови Херсонської областної ради у Херсонській області стартував проект Наближення кваліфікованої діагностики до  населення області. Метою проекту є покращення діагностики злоякісних новоутворень, зниження рівня захворюваності та занедбаності. Впроваджувана скринінгова програма включає огляди та швидкі і надійні тести для виявлення 12 видів раку. В рамках проекту фахівці-онкологи Херсонського  обласного  онкологічного диспансеру оглядатимуть  та консультуватимуть  населення районів  на базі центральних районних  лікарень. Всі дослідження проводитимуться безоплатно.

Для чоловіків буде проводитися:

• забір крові на онкомаркер ПСА (чоловіки старші за 40 років – з метою ранньої діагностики раку простати.
    • огляд уролога (чоловіки старші за 40 років – з метою ранньої діагностики онкологічних захворювань  сечостатевої системи та раку прямої кишки);

Для жінок буде проводитися ;

• огляд гінеколога та цитологогічних мазок  ( з метою ранньої діагностики онкологічних та передракових  захворювань жіночої  статевої сфери);
    • огляд молочних залоз (жінки старше  за 45 років – з метою ранньої діагностики  раку молочної залози);
    •  забір крові на онкомаркер СА -125 (для діагностики раку яєчників)

Для жінок та чоловіків буде проводитися;

• огляд шкіри (з метою  ранньої діагностики онкологічних та передракових  захворювань);
    • огляд порожнини рота (з метою ранньої діагностики онкологічних та передракових  захворювань);
    •  проведення аналізу калу на приховану кров (жінки та чоловіки старше за 50 років – з метою раннього виявлення раку кишківника);

11 вересня 2017 року – прийом у амбулаторії ЗПСМ смт Новооалексіївка

12 вересня 2017 року – прийом у амбулаторії ЗПСМ с. Азовське (Фрунзе)

13 вересня 2017 року– прийом у амбулаторії ЗПСМ смт Рикове (Партизани)

14 вересня 2017 року – прийом у амбулаторії ЗПСМ с. Петрівка

15 вересня 2017 року – прийом проводитись у м. Генічеськ.

Запис на прийом до обласних фахівців – через сімейного лікаря амбулаторій .

Кожен мешканець району зможе отримати консультацію  дослідченого кваліфікованого спеціаліста-онколога , не виїжджаючи до Херсону.