На Південному мосту , який з’єднує Арабатську Стрілку з материком , вже 73 день поспіль, лежать завалені шквальним вітром відбійники, які мають служити огорожею для безпеки дорожнього руху.
На жаль сьогодні ми бачимо, що Департамент інфраструктури ХОДА, на балансі якого дороги і мости області, ігнорує всі запити на ремонтні роботи від Щасливцевської сільської ради. Але як ми можемо бачити завалені відбійники створюють несприятливі умови інфраструктури Арабатської Стрілки в цілому, адже сьогодні комунальні підприємства та працівники з благоустрою ведуть повноцінні роботи з підготовки до літнього курортного сезону.
Маємо надію, що 2 червня, нам не доведеться відзначати ” стоденку” лежачого відбійника.
![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/0-02-0a-3d74a3e421008abcf99086dcc52135e11b20cf61866d858cf7157f7428fa6363_bc3597db-750x450.jpg)