Наші діти – наше майбутнє

Щасливцевська сільська рада продовжує виділяти кошти на укріплення матеріально-технічної бази дитячих садків та школи ради.

Таким чином на сесії була виділена субвенція на придбання комп’ютерної техніки, укріплення матеріально технічної бази для ЗДО ясла-садка “Ромашка” у сумі 95 тис.000 грн. та на огорожу клумб біля дитячих ігрових майданчиків у сумі 40 тис 000 грн. Також було виділено 95тис.000 грн. і для ЗДО ясла-сада “Дзвіночок” в селищі Приозерне. Для пільгових категорій Щасливцевської ЗОШ на придбання продуктів харчування 50 тис. 000 грн. та 120 тис.000 грн на придбання комп’ютерів та укріплення матеріально технічної бази школи.

Піклування про добробут підростаючого покоління сьогодні – запорука процвітання нашого регіону завтра.