22 та 23 травня біля адмінбудівлі Щасливцевської сільської ради, а також в парку та в центрі Щасливцеве висаджені квіти.
Всього – близько 314 квитів, а саме: гацанії, пітунії, алісіум та спірея рожева низькоросла. Висадили ці чарівні рослини приватний підприємець Альона Зваричук разом із працівниками з благоустрою КП “Макс – Інвест” та працівником прибиральник службових приміщень сільради Ельмірою Рустемовою.
Ці квіти не тільки прикрасили клумби, а й додали гарного весняного настрою.
![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC04074-750x450.jpg)