Сьогодні в Херсоні 6 дівчат клубу дзюдо “Арабат” взяли участь у X юнацьких спортивних іграх Херсонщини 2019 року і все шестеро принесли в скарбничку району
Дізнатись більше![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/25-300x240.jpg)
Сайт знаходиться в режимі наповнення та тестування
Сьогодні в Херсоні 6 дівчат клубу дзюдо “Арабат” взяли участь у X юнацьких спортивних іграх Херсонщини 2019 року і все шестеро принесли в скарбничку району
Дізнатись більшеСьогодні , 12 травня, свій день народження відзначає депутат Щасливцевської сільської ради Дериглазов Микола Васильович. Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо й надалі залишатися
Дізнатись більше