Сьогодні у Мелітополі відбувся відкритий чемпіонат міста з дзюдо серед юнаків 2007 – 2010 р.н. Позмагатися приїхали 120 спортсменів та 11 команд з Запорізької, Дніпропетровської
Дізнатись більше![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG-57d288962035684e784a2b66b1c6f65d-V-300x240.jpg)
Сайт знаходиться в режимі наповнення та тестування
Сьогодні у Мелітополі відбувся відкритий чемпіонат міста з дзюдо серед юнаків 2007 – 2010 р.н. Позмагатися приїхали 120 спортсменів та 11 команд з Запорізької, Дніпропетровської
Дізнатись більше