Шановні мешканці Щасливцевської сільської ради та гості Арабатської Стрілки! 12 серпня о 10:00 на центральному пляжі с. Щасливцеве відбудеться конкурсно-розважальна програма “День Нептуна”. На вас
Дізнатись більше![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/08/26-300x240.jpeg)
Сайт знаходиться в режимі наповнення та тестування
Шановні мешканці Щасливцевської сільської ради та гості Арабатської Стрілки! 12 серпня о 10:00 на центральному пляжі с. Щасливцеве відбудеться конкурсно-розважальна програма “День Нептуна”. На вас
Дізнатись більше