19 січня визначено виконавця робіт з розробки логотипу та слогану Арабатської Стрілки. Ним стала ФОП Топольницька М.Г. з міста Львів. Всього про своє бажання розробити
Дізнатись більше![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/01/2-3-300x240.jpg)
Сайт знаходиться в режимі наповнення та тестування
19 січня визначено виконавця робіт з розробки логотипу та слогану Арабатської Стрілки. Ним стала ФОП Топольницька М.Г. з міста Львів. Всього про своє бажання розробити
Дізнатись більшеЗ ранку вчорашнього дня, з 22 січня, на Арабатській Стрілці був відсутній інтернет від одного з найбільших інтернет-провайдерів Генічеського району “М-Net”. За нашою інформацією, стався
Дізнатись більшеСьогодні, 23 січня, в парку с.Щасливцеве від самого ранку працівники комунальної служби та будинку культури разбирають новорічну ялинку. Нагадуємо, що в цьому році в парку
Дізнатись більше