Сьогодні у Щасливцевскій ЗОШ І-ІІІ ступення відбулося спортивне змагання під назвою “Тато , мамо та я спортивна сім’я”. На цих змаганнях батьки разом зі своїми дітьми
Дізнатись більше![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2017/11/IMG_9529-300x240.jpg)
Сайт знаходиться в режимі наповнення та тестування
Сьогодні у Щасливцевскій ЗОШ І-ІІІ ступення відбулося спортивне змагання під назвою “Тато , мамо та я спортивна сім’я”. На цих змаганнях батьки разом зі своїми дітьми
Дізнатись більше