Шановні мешканці Арабатської стрілки!!! В ніч з 1 на 2 листопада, біля адмін будівлі с. Щасливцеве вкрали Нові швидко-зводящися пересувні вишкі-тури. Просимо Всіх небайдужих хто
Дізнатись більше![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2017/11/IMG_9068-300x240.jpg)
Сайт знаходиться в режимі наповнення та тестування
Шановні мешканці Арабатської стрілки!!! В ніч з 1 на 2 листопада, біля адмін будівлі с. Щасливцеве вкрали Нові швидко-зводящися пересувні вишкі-тури. Просимо Всіх небайдужих хто
Дізнатись більше