29 квітня о 10.30 у Щасливцевському будинку культури відбудеться турнір з дзюдо серед юнаків. Турнир присвячується 72 й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій
Дізнатись більше![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2017/04/дзюдо-300x240.jpg)
Сайт знаходиться в режимі наповнення та тестування
29 квітня о 10.30 у Щасливцевському будинку культури відбудеться турнір з дзюдо серед юнаків. Турнир присвячується 72 й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій
Дізнатись більшеШановні мешканці Генічеського району,а також гості Арабатської стріки!!!! 6 травня 2017 р. о 13.00 у селі Щасливцеве в парковій зоні відбудеться свято першого колосу “Хидирлез”.
Дізнатись більшеЩасливцевська сільська рада Запрошує керівників пансіонатів та баз відпочинку, що розташовані на території сільської ради на засідання з обговорення проблемних питань та перспектив Арабатської Стрілки,
Дізнатись більше