ОГОЛОШЕННЯ КП «Комунсервіс» терміново потрібні працівники: 1.водій на автомобіль (сміттєвоз)-категорія С –заробітна плата 4800,00 грн 2. електрозварник –заробітна плата 4200,00 грн. 3. працивніки з благоустрою
Дізнатись більше![](https://arabat-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2017/03/есть-300x240.jpg)
Сайт знаходиться в режимі наповнення та тестування
ОГОЛОШЕННЯ КП «Комунсервіс» терміново потрібні працівники: 1.водій на автомобіль (сміттєвоз)-категорія С –заробітна плата 4800,00 грн 2. електрозварник –заробітна плата 4200,00 грн. 3. працивніки з благоустрою
Дізнатись більше11 квітня 2017 року мешканці Арабатської стрілки святкували 73-ту річницю визволення від фашистських загарбників. Була організована низка заходів, присвячених цій даті: тематичний усний журнал був
Дізнатись більшеШановні мешканці Арабатської стрілки !!! У середу 12 квітня 2017 року на Арабатці підключатимуть сушилку природного газу. Про це повідомляє прес-служба ПАТ “Херсонгаз”. “Згідно
Дізнатись більше