Визначено переможця для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

Комісією з питань визначення переможця для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки при виконавчому комітеті Щасливцевської сільської ради на її засіданні що відбулося 30.10.2020 р., в приміщені сільської ради, вирішено наступне:

– Прийнято запропоновану пропозицію суб’єкту оціночної діяльності Фізичної особи-підприємця Добрянського Олексія Валерійовича (ідентифікаційний номер 2971812432), по виконанню робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,0 га., з цільовим призначенням – для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення (КВЦПЗ – 07.01) кадастровий номер 6522186500:04:001:1277 розташованої по вул. Набережна, 52-Є в селі Щасливцеве Генічеського району Херсонської області, за ціною у розмирі 500 (п’ятсот) гривень, строк виконання 10 (десять) днів з дня надання необхідних документів. Вирішено з вищевказаною особою укласти відповідний договір на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки;

– В зв’язку з відсутністю поданих пропозицій суб’єктів оціночної діяльності та у відповідності до п. 4.7 Положення про комісію з питань визначення переможця для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки провести повторний конкурс щодо визначення суб’єкта оціночної діяльності з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з кадастровим номером 6522186500:02:001:0560, на при кінці 2020 року на початку 2021 року, після набуття відповідних повноважень Генічеською міською радою та визначення механізмів переходу прав та обов’язків до неї від Щасливцевської сільської ради., дату проведення цього конкурсного відбору визначити додатковим рішенням.