Вітаємо з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва Щаслицевської сільської ради!

Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени, які за покликанням серця присвячують своє дозвілля мистецтву, намагаються реалізувати себе як особистість через творчість!

Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Ваша праця завжди на виду: ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, бачити в ній все саме найкраще і цінне. Відкриваєте чисте живе джерело світової культури. Знайомити зі скарбами людської цивілізації.

Щиро дякуємо нашим незамінним працівникам сільського клубу Генічеської Гірки та будинку культури села Щасливцеве за сумлінну працю та вагомі духовні здобутки; за ентузіазм  та святкову атмосферу. Бажаємо вам здійснення всіх ваших життєвих планів, хай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, творчим натхненням та життєвими перемогами.

З повагою, Віктор Плохушко, Щасливцевський сільський голова!