Кошти на вирішення питань з COVID-19 від Щасливцевської сільської ради

Щасливцевська сільська рада виділила кошти для вирішення питань у боротьбі з COVID-19. А саме на придбання медичних матеріалів, виробів та лабораторних реактивів для КНП ” Генічеська ЦРЛ” у сумі 100 тис. грн.

Договір про передачу іншої субвенції на проведення видатків з місцевих бюджетів у 2020 році  буде укладено між Щасливцевським сільським головою та головою Генічеської районної ради про отримання та використання за цільовим призначенням у 2020 році коштів іншої субвенції, що передбачені у сільському бюджеті. А контроль за виконанням цього рішення покладено на постійну комісію Щасливцевської сільської ради з питань бюджету та управління комунальною власністю.

Нагадуємо , що Щасливцевська сільська рада не вперше виділяє кошти на придбання медичного обладнення.