З Днем захисника України, українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці!

Шановні воїни, козаки, ветерани війни, захисники України та усі мешканці Щасливцевської сільської ради!

14 жовтня  відзначаємо День захисника України, як державне свято. Це свято відзначається у день Покрови Пресвятої Богородиці одночасно з Днем українського козацтва, адже козацтво – звитяжна історія і гордість нашого народу, а Божа Матір вважається заступницею Українського козацького війська, яка оберігала і надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

І сьогодні, напередодні цих свят, бажаю усім захисниками країни – козакам, ветеранам і тим, хто несе військову службу зараз, їх родинам і всім мешканцям нашої ради міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, злагоди і, головне, миру у нашій країні!

Нехай любов до рідного краю й людська шана надихають вас на нові звершення у почесній і благородній справі служіння народові України!

З повагою, Віктор ПЛОХУШКО, Щасливцевський сільський голова