Свято Захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці в Щасливцеве пройшло за планом

14 жовтня в селі Щасливцеве відсвяткували День Захисника України та свято Покрови Пресвятої Богородиці.
Урочистості проводилися впродовж дня, тим самим вдалося уникнути скупчення людей, адже кожен мав змогу обрати час та цікаву дію для себе особисто.
Ось наприклад з 14:00 години найвправніші та найкмітливіші хлопці приймали участь в “Богатирських іграх”, наймолодші шукали солодкий скарб з 15:00 , а концерт за участі запрошених колективів народної самодіяльності з сіл Новогогрігорівка, Стрілкове, Генічеська Гірка, Щасливцеве та міста Генічеськ розпочався о 16:00 годині.
Під час концерту голова Щасливцевської сільської ради Віктор Плохушко та голова Генічеської районної державної адміністрації Андрій Оніщенко привітали всіх присутніх зі святами, побажавши миру та злагоди всьому українському народу, а також нагородили переможців “Богатирських ігор”, вручивши їм медалі, кубки та брендовані футболки.
Традиційно гостей пригощали козацькою кашкою із чаєм, а малечу солодощами.
Окрасою заходу став святковий салют, наданий Щасливцевською сільрадою, якому не зміг завадити навіть дощ.
Дякуємо всім хто приймав участь у підготовці та проведенні свята Захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці.