Привітання вчителів Щасливцевської ЗОШ

Сільський голова Віктор Плохушко привітав вчителів Щасливцевської ЗОШ зі святом. До школи він завітав не сам, а у компанії в.о. Начальника вiддiлу мicтобудування та архiтектури-головного архiтектора Максима Борідко та секретаря Щасливцевської сільської ради Ірини Пуляєвої. Після побажання міцного здоров’я, сімейного добробуту та легкої роботи в такій не легкій праці – подарував усьому педагогічному колективу квіти та солодкі подарунки. Також не залишилися без уваги вихователі дошкільних освітніх закладів ради: я.с. “Ромашка” ( с. Щасливцеве) та ясла садку “Дзвіночок” ( селище Приозерне).
Через запобіжні карантинні заходи традиційні поздоровлення у актових залах були перенесені на свіже повітря, та відбулися у подвір’ях закладів освіти, та це зовсім ні як не зіпсувало святкового настрою.