Перемога Стріли “Під Покровом Богородиці”

14 жовтня 2020 року на честь святкування Дня села Азовське, в Генічеському районі на свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, відбувся заключний футбольний матч  між командами «Стріла» Щасливцеве – «Таврія» Рикове. Чемпіонату Генічеського району , який закінчився в вольовий боротьбі з рахунком 7-5, що характерно, для команди «Стріла», особливо з одним з сильних суперником. Це перша перемога чемпіонату, що виявилася по суті своїй тріумфальним фінішем в Чемпіонаті Генічеського району з футболу для команди Арабатської Стрілки.

Як, зазначив Олександр Марченко, тренер футбольної команди «Стріла Щасливцеве:
«Це була дуже динамічна гра, про що сам за себе говорить рахунок. Для футболістів  нашої команди це в двічі приємніше, що все-таки ми змогли здобути першу перемогу чемпіонату. Однак, для команди цей матч, добрий сигнал до підготовки зимового Чемпіонату Генічеського району з футболу.На  разі  обом командам вдалося зробити спортивне свято на честь святкування Дня села для мешканців то гостей села Азовське та подарувати красиву й результативну гру, а також можливість привітати один одного з православним святом Покрови Пресвятої Богородиці».