Вітаємо з Всесвітнім днем туризму та Днем туризму в Україні!

Шановні мешканці Щасливцевської сільської ради, щиро вітаємо працівників туристичної сфери з професійним святом – Всесвітнім днем туризму та Днем туризму в Україні!

Україні є чим пишатися та дивувати гостей: неповторні краєвиди, безцінні рекреаційні ресурси, історична та культурна спадщина, унікальні ресурси та гостинні люди. Наша держава успішно розвивається у туристичній індустрії. І в цьому, перш за все, заслуга всіх тих, хто своїми зусиллями, високим професіоналізмом та ентузіазмом формує гідний імідж нашого краю, знайомить українців та гостей держави з багатолітньою історичною спадщиною та культурною самобутністю, цілющими водами та незрівнянними ландшафтами.

Бажаємо всім працівникам туристичної сфери успіхів у всіх справах і починаннях, а також неодмінно отримувати насолоду від улюбленої справи, втілювати мрії та досягати нових вершин!

Із вдячністю й повагою голова Щасливцевської сільської ради, Віктор Плохушко.