Щасливцевська сільська рада виділила кошти на закупівлю комп’ютерного обладнання для школи

За ініціативи сільського голови Віктора Плохушко та підтримки депутатського корпусу рішенням сесії було вирішено виділити кошти на закупівлю комп’ютерного обладнання та забезпечення Інтернетом заклади освіти Щасливцевської сільської ради, адже на початок нового навчального року не була реалізована програма державного забезпечення комп’ютерного класу Щасливцевської ЗОШ.
Таким чином на комп’ютери та комп’ютерне обладнання в комп’ютерний клас Щасливцевської ЗОШ було виділено кошти в сумі 199 тис.000грн.;
– забезпечення доступу до інтернету закладів дошкільної освіти ” Ромашка” та ” Дзвіночок” в розмірі 8000 тис.грн.;
– на укріплення матеріально – технічної бази закладу дошкільної освіти ясла – садку ” Дзвіночок” у сумі 17 тис. 800 грн.
Маємо надію бюджет Щасливцевської сільської ради буде рости щороку вгору, адже сьогодні ми бачимо, що майбутнє нашої школи та дитячих садочків напряму залежить від місцевого бюджету та небайдужості органів місцевого самоврядування.