Сертифікат Блакитного прапору вже на Арабатській Стрілці

Голова правління ОО ” Екологічна Ініціатива”, Кандидат біологічних наук Вікторія Радченко особисто завітала на Арабатську Стрілку, щоб на власні очі побачити та перевірити можливості пляжних зон, які отримали Сертифікат “Блакитного прапору”, а саме центральний пляж в селі Щасливцеве та пляж бази відпочинку “Чайка 1”.
Поважну гостю зустрічав сам голова Щасливцевської сільської ради Віктор Плохушко, який із задоволенням провів невеличку екскурсію рекреаційною зону земель Щасливцевської сільської ради.
Пані Вікторія та Віктор Олександрович домовилися про тісну співпрацю, адже в ході перегляду пляжів до проекту вирішили долучитися ще кілька баз відпочинку, які вже на наступний курортний сезон можуть претендувати на отримання Сертифікату “Блакитного прапору”.