Прокачай свій інтелект

На базі Щасливцевського сільського будинку культури за сприяння голови ради Віктора Плохушко 26 вересня проходив Перший аматорський турнір ” Прокачай свій інтелект” .

Турнір проводився за Швейцарською системою, яка дуже поширена серед інтелектуальних ігор. Головним суддею змагань був вчитель математики та інформатики Сергій Ковальов, який також був і учасником.

Загалом в турнірі прийняли участь 16 гравців з різних населених пунктів, таких як Щасливцеве, Генічеськ, Новоолексіївка та Кременчук.

Серед учасників турніру були також два КМС-ника Олег Магдалінов та Тарас Дощук.
Для переможців Щасливцевська сільська рада підготувала кубки, подарунки та грошові призи, а для найстаршого Шєвкета Сеітвелієва (81 рік) та наймолодшого Руслана Дернового ( 9 років) були спеціально підготовлені тематичні подарунки.

Турнірна таблиця переможців Першого аматорського турніру “Прокачай свій інтелект” виглядає так:

І місце: Дацук Тарас
ІІ місце: Ковальов Сергій
ІІІ місце: Толкунов Максим

Турнір пройшов на достатньо високому рівні і ми маємо надію, що вже наступного року він отримає статус “Щорічного”.