Навчальні збори 124 – окремої бригади територіальної оборон

18 вересня на території одного з оздоровчих закладів на Арабатській Стрілці відбулося урочисте відкриття навчальних зборів 124-окремої бригади територіальної оборони.
На заході були присутні голова Генічеської районної державної адміністрації Андрій Оніщенко, Щасливцевський сільський голова Віктор Плохушко, заступник голови ГРР Віктор Краєвий, заступник голови РДА Гульнара Бекірова, голова Іванівської РДА Юрій Іваниця, радник голови Новотроіцької РДА Анатолій Гамаюнов та заступник начальника Генічеського МРВ СБУ України в Херсонський області Артем Лауті, які виступили із привітальним словом перед гостями та учасниками зборів.
Головною подією заходу стала присяга дана військово бовязаними, а окрасою став виступ чарівної Людмиди Ульченко, яка заспівала пісню ” Україна мати”.

Один коментар