Запрошуємо до участі у фестивалі-ярмарку місцевих виробників

Асоціація гостинності Генічеського району за підтримки Щасливцевської сільської ради запрошує взяти участь у гастрономічному фестивалі – ярмарку місцевих виробників вина і сиру, умільців.
Фестиваль – ярмарок буде проходити 22 – 23 серпня, у парку відпочинку села Щасливцеве Генічеського району Херсонської області.
Даний захід має за мету популяризацію культури споживання продукції вітчизняних виробників, підвищення популярності гастротуризму.
З огляду на те, що у вказані дати на Арабатській Стрілці і в місті Генічеськ перебуватиме рекордно велика кількість туристів з усіх регіонів України, попит на продукцію буде високим.
На гостей заходу чекатиме дегустація вин та різних смаколиків, а також ярмарок-продаж виробів народних умільців.
Тож давайте гідно представимо місцевий винно-сирний потенціал для наших гостей!
З усіх організаційних питань щодо участі звертайтеся, будь ласка:
Альона Біль, Аналітик з інвестицій, Щасливцевська сільська рада
Тел. +380 63 831 68 07