Вибір Зеленського – Віктор Плохушко

Президент України Володимир Зеленський 20 серпня прибув із робочим візитом до Херсонщини, щоб особисто представити команду кандидатів від партії “Слуга народа”. Серед них почесне місце займав і голова Щасливцевської сільської ради Віктор Плохушко, який вже зробив офіційну заяву про намір приймати участь у виборчих перегонах 2020 року.
Нагадуємо , що 25 жовтня 2020 року в Україні пройдуть вибори, на яких мешканці Генічеського району мають обрати голову Генічеської об’єднаної територіальної громади.
Маємо надію, що ним стане Віктор Плохушко, програма якого передбачає розвиток, як курортної галузі всієї Арабатки та Генічеська в цілому, так і аграрних районів, адже саме вони є основними постачальниками аграрної продукції на курорти Арабатської Стрілки та області.
Пам’ятайте – вибір сьогодні, запорука вдалого завтра!

Один коментар