Останнє підготовче слухання перед ” великим ” судом

Активісти з Арабатської Стрілки знов вирішили поїхати до столиці , щоб побувати на підготовчому судовому засіданні за позовом Щасливцевської сільської ради, яка бороться за оскарження розпорядження Кабінету Міністрів України щодо об’єднання всіх територіальних громад Генічеського району в одну ОТГ. Під час слухання знов була перевірена вся подана документація, яка підтверджує спроможність Арабатської Стрілки стати окремою ОТГ в складі сіл Щасливцеве Генічеська Гірка Стрілкове та селища Приозерне.
Це вже друге підготовче засідання з цього питання і на цей раз до активістів з Арабатки приєднався голова Партизанської селищної ради Олександр Галицький, який навіть отримав змогу висловитися перед суддею.
Після того як всі сторони висловилися була призначена остаточна дата слухання – 29 вересня 2020 року у Адміністративному суді міста Києва.
Тож маємо надію , що необгрунтовані примхи уряду не стануть на заваді демократичним цінностям держави, які кажуть про те що ” Закон – це народ”.