Безпека понад усе

Щасливцевська сільська рада продовжує відновлювати об’єкти інфраструктури , які на жаль були втрачені за роки незалежності. Одним з таких об’єктів є рятувальні пости, які Щасливцевська сільська рада має намір встановити в наступні кілька років на всіх пляжах, на території ради. Сьогодні рятувальний пост, якій вже запрацював на центральному пляжі села Щасливцеве повністю облаштовано, там працюють рятувальники нашої водолазної служби, які отримають заробітну платню з бюджету ради. Та після встановлення таких постів на пляжах прилеглих до баз відпочинку планується надати змогу виплат заробітної платні саме базам відпочинку.
Також зазначаємо , що рятувальні пости на пляжах, є невід’ємною частиною переліку існуючих умов при отриманні “Блакитного прапору” міжнародного зразку безпечного пляжу, який видається пляжам Європи на підставі рішення незалежного рішення Міжнародного Журі, про їх відповідність вимогам критеріїв програми ” Блакитний прапор”. Який є головними підтвердженням рівня безпечності відпочинку, що впливатиме на популяризацією Арабатської Стрілки в цілому. Враховуючи те, що Арабатка таким чином з’явиться на мапі безпечних пляжів Європи. На жаль сьогодні Херсонщина не має жодного “Блакитного прапору ” на своїх пляжах, тож маємо надію , що саме Арабатська Стрілка стане першою.

Один коментар