Зірка каналу 1+1 для відпочинку обрала Арабатську Стрілку

Соціальні мережі щодня поповнюються знімками відпочивальників на Арабатській Стрілці. Так, на своїй офіційній сторінці в Instagram відома ведуча та актриса Соломія Вітвицька виклала фотосесію, що зроблена на “Рожевому озері” в селищі Приозерне.

“Рожеве озеро” ведуча назвала фантастичним, а всю Арабатську Стрілку – ні на що не схожим місцем, тому що все навколо цілюще, а на тонкій полосі суші між Азовським морем та озером Сиваш можна побачити унікальний світ.

Підписники Соломії у захваті від фотосесії продовжують ділитися порадами щодо унікальних туристичних місць саме в Україні для наступного відпочинку.

Ну а ми дуже раді, що всі старання та рекламні трюки Щасливцевської сільської ради щодо розвитку туризму на Арабатській Стрілці вже дають свої плоди у вигляді зіркових відпочивальників.

Приїжджайте до нас – у нас відпочивати здорово!