Маленькі гості з усієї країни на Арабатській Стрілці

24 липня до адмінбудівля Щасливцевської сільської ради, в гості до Віктора Плохушко, завітали учасники та організатори щорічного конкурсу краси ” Міні міс та містер Таврія”, який вже не перший рік поспіль проводиться саме у нас. Загалом серед них були представники майже з усіх куточків нашої країни. Всі залюбки знайомилися один з одним, розповідали про міста і області з яких вони приїхали, та обмінювалися пам’ятними подарунками із Віктором Олександровичем на згадку про приїзд на Арабатку.
Після теплих обіймів та спільного фото всі учасники перебралися до місцевого будинку культури де на них вже чекала Ярослава Куліш , щоб підготувати спільні виходи на сцену.
Тож 26 липня о 16:00 годині , запрошуємо усіх до готельно-розважального комплексу “PapaDeMore”, на фінал конкурсу. До того ж в складі журі вже традиційно також буде і місцеви представники – директор Щасливцевського сільського будинку культури Ольга Саютіна та аналітик з інвестицій Біль Альона Володимирівна.

Всім дівчатам і хлопцям ми бажаємо успіху і гарного настрою, адже на Арабатській Стрілці відпочивати точно здорово!