Арабатські активісти у столиці

Делегація активістів з Арабатської Стрілки успішно доїхала до столиці, де планує провести мирні зібрання біля будівлі Кабінету Міністрів України з 10:00 до 11:30 та під вікнами Адміністративного суду міста Києва з 13:00 години, саме під час розгляду позову Щасливцевської сільської ради про оскарження рішення чиновників , щодо утворення однієї ОТГ на території всього Генічеського району та про внесення змін у перспективний план територій Херсонщини де на Арабатській Стрілці буде утворена окрема ОТГ у складі сіл Щасливцеве, Генічеська Гірка, Стрілкове та селище Приозерне.
Активісти впевнені, що своїм приїздом аж до Києва точно зможуть привернути увагу нардепів та самого президента до проблеми, яка сьогодні є найголовнішою для майбутнього процвітання та розвитку Арабатської Стрілки.