Увага! Важлива інформація!

З метою дотримання правил благоустрою  Щасливцевської сільської ради та посилення контролю за станом благоустрою, на підставі  рішення тимчасової комісії від 21.004.2020 року, відповідно до ст. ст. 335, 336, 338, 348 Цивільного кодексу України, керуючись ст. ст. ,29, 31, 40, 59 ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні” виконком сільської ради.

Вирішив:

1. Провести демонтаж з 09.06.2020 року по 19 06.2020 року:

1.1. Самовільно встановленого комплексу водних гірок та огорожі навколо них на пляжній території прилеглій до б/в Арабатська стрілка по вул. Набережній , 39 в с. Генічеська Гірка , Генічеського р-ну, Херсонської обл.

2. Доручити КП “Макс-Інвест” та КП “Комунсервіс” після прийняття рішення:

– провести демонтаж та евакуацію рухомого самовільно встановленого майна ;

– забезпечити тимчасове зберігання евакуйованого майна в спеціально  відведених місцях;

– прибрати теріторію після демонтажу та евакуації від залишкового сміття.

3. Оприлюднити рішення у відповідності до вимог законодавства.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти в. о начальника відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Щасливцевської сільської ради

Фото додається:

Рішення про демонтаж та евакуацію рухомого майна в с. Генічеська Гірка додається: