Увага! Важлива інформація!

«Херсонським окружним адміністративним судом (суддя Войтович І.І.) розглядається справа №540/1111/20 за позовом Новосельцева Михайла Вадимовича до Щасливцевської сільської ради Генічеського району Херсонської області, третя особа – ТОВ «Укргенплан», відповідно до якого позивач вимагає: «П.2 рішення 60 сесії Щасливцевської сільської ради 7 скликання від 19.03.2018 року №964 затверджено проект «Генерального плану села Генічеська Гірка, Генічеського району, Херсонської області з планами зонування території з розвитком рекреаційної зони», розроблений ТОВ «Укргенплан» м. Нова Каховка у 2018р. визнати протиправним та нечинним».

Підготовче судове засідання призначено на 01.07.2020 р. об 11 год. 00 хв та відбудеться у приміщенні Херсонського окружного адміністративного суду за адресою м. Херсон, вул. Філатова, 29.

Всі зацікавлені особи мають можливість долучитись до розгляду даної справи у відповідності до вимог чинного законодавства».