Увага! Державна міграційна служба Херсонської області повідомляє

Станом на 28 травня 2020 року, підрозділи Управління державної міграційної служби України в Херсонській області, Центри надання адміністративних  послуг , які надають послуги з оформленням біометричних документів та Центри обслуговування громадян “Паспортний сервіс” розпочинають надавати послугу з оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID- карти, у разі досягнення особою 14 річного віку з одночасним присвоєнням їй реєстраційного номера облікової карти платника податків.

Запровадження такого експериментального проекту з надання ID- карти  в перше з одночасною реєстрацією у державному реєстрі фізичних осіб платників податків посприяло проведенню низки навчальних вебінарів . Для кваліфікованого надання послуги 2 в 1 заступник начальника управління- начальник відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції   Дмитро Іванов та завідувача сектору стандартів роботи та контролю якості Ольга Яковенко провели із співробітниками підрозділів  Управління державної міграційної служби України в Херсонській області, Центрів надання  адміністративних послуг та Центрів обслуговування громадян “Паспортний сервіс” роз’яснювальні вебінари.

Отже, алгоритм дій щодо отримання послуги ID- 14 для громадян такий: