Третя спільна заява підтримана головою Щасливцевської сільської ради

Маючи на меті привернути увагу Президента , Верховної Ради та Кабінету Міністрів, послів країн Великої сімки  та представництва ЄС в Україні, Спеціального представника уряду Німеччини з питань децентралізації та усіх членів Міжнародної  донорської  ради з питань реформи децентралізації в Україні міськими, селищними, сільськими головами, головами об’єднаних територіальних громад, місцевими депутатами, експертами з питань децентралізації влади та місцевого розвитку, лідерами місцевого самоврядування була подана третя спільна заява щодо оприлюднення кінцевого дизайну децентралізації до моменту реорганізації районів. Прохання також підтримав і голова Щасливцевської сільської ради Віктор Плохушко, так само як і попередні дві.

Наразі маємо надію, що Уряд нашої країни і Європартнери знайдуть порозуміння, щодо фінального вирішення цього питання, адже від нього напряму залежить чи буде децентралізація України успішною.