Щорічний чемпіонат України з віндсерфінгу відбудеться вже скоро

Четвертий рік поспіль Арабатська Стрілка приймає любителів екстремального віндсерфінгу на Щорічному чемпіонаті України “WINDSURFING CHAMPIONSHIP SLALOM”  у дисципліні “SLALOM” (перегони на великі швидкості) на дистанції близько 2 км. Змагання проходитимуть на озері Сиваш в селі Щасливцеве в червні місяці. Організаторами змагання традиційно виступає  EXTREMARINE CLUB сумісно з Щасливцевською сільською радою.

Для всіх віндсерферів країни  чемпіонат на Арабатській Стрілці є найочікуванішим,  адже стійкі вітри сприяють якісному проведенню перегонів на які щорічно з’їжджаються близько п’ятидесяті спортсменів та любителів гострих відчуттів.

Тож з нетерпінням чекаємо визначення дати чемпіонату, яка буде залежати від погодних умов та стійких поривів вітру.