Лист із підписами виборців передано Зеленському

Голова Щасливцевської сільської ради Віктор Плохушко передав лист із підписами виборців Арабатської Стрілки до Адміністрації Президента України Володимира Зеленського.

Під листом в якому йдеться про прохання реалізувати волевиявлення мешканців та допомогти , усупереч нардеповському супротиву  утворити сільську об’єднану територіальну громаду у складі сіл Щасливцеве, Генічеська Гірка, Стрілкове та селища Приозерне. Його підписали 2181 виборець, а це 73 відсотки від загальної кількості, що вказує на  високий показник бажання серед населення.

Тож чекаємо на реакцію Володимира Олександровича, адже на сьогодні тільки втручання  самого президента може посприяти зміні положення щодо утворення ОТГ в Генічеському районі.

Один коментар