КП «Комунсервіс» переходить на щоденний збір подворового сміття!

Шановні мешканці Щасливцевської сільської ради!

КП “Комунсервіс” повідомляє, що у зв’язку зі збільшенням потоку відпочиваючих на території Щасливцевської сільської ради, з 23 червня подворовий збір сміття у с. Щасливцеве, с. Генічеська Гірка та селище Приозерне буде відбуватися ЩОДЕННО!

НАГАДУЄМО, що вивіз гілок та негабаритних побутових відходів (а саме: відходів рослинного походження, будівельних матеріалів та інших негабаритних побутових відходів) трактором здійснюється виключно за замовленням у КП «Комунсервіс». Замовити трактор можна в КП «Комунсервіс» за адресою: вул. Миру, 26, (приміщення Щасливцевської сільської ради) або за телефоном: (05534)58-8-02.

Виносити та складувати гілки, траву та негабаритне сміття на придворових територіях забороняється. Будь ласка, дотримуйтесь чистоти вулиць та біля своїх дворів!

Адміністрація КП “Комунсервіс”