Асоціація Індустрії Гостинності України в Генічеському районі

25 червня, на території готельного комплексу “Райський сад” проходив перший семінар – тренінг ” Створення туристичного продукту”.
Автором семінару є голова Асоціації Індустрії Гостинності України Олександр Лієв, який в минулому також був Міністром туризму в АР Крим. Він провів зустріч з активістами розвитку курортного бізнесу на Арабатській Стрілці, куди також був запрошений голова Щасливцевської сільської ради Віктор Плохушко.
Такі семінари проводяться для для того, щоб організувати групи однодумців, які надалі стануть туристичним активом регіону.
Загалом зустрічи такого напряму організовуються паралельно в кількох туристичних регіонах, іншими представниками асоціації, щоб в майбутньому всі учасники могли взаємодіяти та створити єдиний бренд Приазов’я.
Всі конференції проводяться за підтримки “USAID”, Агенство США з міжнародного розвитку.