“Арабатське натхнення” традиційно завітало в Щасливцеве

Щорічна олімпіада мистецтв “Арабатське натхнення” вже не вперше проводить фінальний гала-концерт фестивалю в парку села Щасливцеве.В концерті прийняли участь багато талановитих дітей з усіх куточків України, які співали ,танцювали та декламували довжелезні вірші. На жаль через запобіжні карантинні заходи не всі бажаючи змогли приїхати, але вони приймали участь дестанційно, в онлайн режимі.
Зірковим гостем цьогорічного заходу став Василь Літвіненко, музикант який покорив всю країну віртуозною грою на гітарі, та хочеться зазначити , що свій творчий шлях він починав саме з участі в фестивалі “Арабатське натхнення”, ще маленьким хлопчиком.
Зі сцени організатори заходу та голова Щасливцевської сільської ради привітали конкурсантів, побажали всім перемоги та гарного відпочинку перед новим навчальним роком.
Всі діти були відмічені дипломами лауреатів призових ступенів , медалями та гарними призами.
Тож з нетерпінням чекаємо наступного року і наших маленьких зірочок зі своїми феєричними виступами на нашій сцені в парку села Щасливцеве на Арабатській Стрілці.