Звернення Всеукраїнської асоціації громад до Президента та Верховної Ради України щодо необхідності забезпечення об’єктивності та справедливості у процесі реформування територіальних громад

Всеукраїнська асоціація громад звертається до Президента та Верховної ради України із закликом забезпечити у процесі об’єднання територіальних громад урахування законних інтересів місцевого самоврядування та конституційних прав громадян, що проживають у цих громадах.
Тому ВАГ, у додатку до звернення, пропонує свій перелік територіальних громад України, формат яких необхідно змінити . Таким чином на Херсонщині в Генічеському районі, передбачити три громади – Генічеську, Щасливцевську та Риківську ОТГ, і аж ніяк не один район – одна громада .
Маємо надію що у підсумку, урядом буде ухвалено насправді державницькі рішення, які дозволять реформувати Україну в державу спроможних самоврядних громад де Арабатська Стрілка займе своє місце, вже у форматі окремої ОТГ.