Підготовка до сезону у Щасливцеве

З 12 травня по всій території України почали діяти пом’якшувальні карантинні обмеження , тож Арабатська Стрілка продовжує готуватися до прийдешнього туристичного сезону 2020.
Цього літа на гостей села Щасливцеве чекають сюрпризи у вигляді нового ринку в центрі села, загальнодоступної безкоштовної вбиральні, яка також буде облаштована для комфорту людей з особливими потребами та головне освітлення по всім вулицям.
Також на території, прилеглої до центрального пляжу, з’явиться нова аптека та дитячі розважальні комплекси .
Тож з радістю чекаємо на Арабатській Стрілці бажаючих відпочити на березі Азовського моря, оздоровитися в цілебних водах гарячих джерел та відчути на собі оздоровчі властивості місцевої солі.