Чистота задаток процвітання

Переглядів: 967

Травень дуже насичений святами та пам’ятними датами місяць. На жаль, цього року, через оголошення всеукраїнського карантину, всі масові заходи і концерти було відмінено ,але порядок на території Щасливцевської сільської ради точно ніхто не відміняв.
Так , 7 травня, впродовж дня працівники з благоустрою та комунальники прибирали на “Пам’ятному знаці артилеристам 127-ої морської батареї чорноморського флоту “, відомому, як “Пушка” . Тракторами косили траву , забирали та вигрібали сміття та підфарбовували пам’ятний напис на дзоті.
Адже 75 років поспіль , нащадки мужніх захисників нашої батьківщини приходять сюди , щоб вшанувати пам’ять своїх прадідів , які поклали життя на вівтар всенародної свободи.
Звертаємося до всіх хто планує відвідати пам’ятники та меморіали – не збирайтеся великими компаніями та дотримуйтесь правил карантину