Увага! Важлива інформація!

Враховуючи рішення Уряду продовжити карантин , з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID – 19 на території України, головою Генічеської районної державної адміністрації було скликано позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому було прийнято рішення про продовження заходів безпеки на період карантину – до 24 квітня 2020 року на території Генічеського району.
Забезпечити обмежувальні заходи під час карантину, а саме заборонити:

перебування в громадських місцях без вдягнутих маски чи респіратора;
переміщення групою осіб більш ніж дві особи, які не досягли 14 років , без супроводу повнолітніх;
відвідування парків , скверів, зон відпочинку та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин та у випадку службової необхідності;
проведення всіх масових ( культурних, розважальних, спортивних, соціальних , релігійних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб , крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
З метою унеможливлення поширення коронавірусної хвороби просимо всіх дотримуватися ефективної комбінації профілактичних не медикоментозних заходів, таких як домашня ізоляція, соціальне дистанціювання осіб віком старше 60 років та відвідування зон відпочинку .

Також, звертаємося до мешканців похилого віку Щасливцевської сільської ради, які сьогодні знаходяться в зоні ризику: в разі виникнення питань , або потреби у сторонній допомозі  пропонуємо вам звертатися до Щасливцевської сільської ради з понеділка по п’ятницю, за номером телефону (05534) – 58-5-07; (05534) – 58-8-01

Пам’ятайте! Ваше здоров’я в ваших руках, а здоров’я нації в нашому розумінні.