Парк в селі Генічеська Гірка

З приходом весни почалася реалізація заздалегідь запланованих благоустроїв сіл Щасливцевської сільської ради.
Так наразі на території села Генічеська Гірка , виділена під елемент паркової зони земельна ділянка , почала облаштовуватися дерев’яними спорудами , які вже зовсім скоро стануть повноцінними гойдалками та дитячими гірками зі спуском. Також скоро там з’являться гойдалки – якорі, гойдалки – балансири та величезний іграшковий автомобіль.
Встановлення дитячого ігрового комплексу та огорожі планується завершити вже до кінця травня , а до початку літнього туристичного сезону 2020 року встановити ще і спортивний майданчик та ворота для міні футболу.
Тож зовсім скоро мешканці та гості села Генічеська Гірка  із задоволенням гулятимуть та розважатимуться в облаштованій за останніми вимогами парковій зоні .